Zaproszenie na Powiatowy Rajd Rowerowy: pedałujmy razem dla dobrej sprawy!

Redakcja

29 marca, 2024
Z przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze oraz osoby chcące wspomóc szczytny cel do udziału w Powiatowym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w malowniczym województwie kujawsko-pomorskim. To wyjątkowe wydarzenie połączy naszą pasję do aktywności fizycznej z szlachetnym celem charytatywnym. Bądźcie częścią tej wyjątkowej inicjatywy i razem pomóżmy tym, którzy tego potrzebują!
Lokalizacja: Urokliwe tereny powiatu Aleksandrowskiego w województwie kujawsko-pomorskim będą idealnym miejscem dla naszego rajdu. Piękne krajobrazy, malownicze trasy rowerowe i przyjazna atmosfera sprawią, że uczestnictwo w tym wydarzeniu będzie niezapomnianym doświadczeniem.
Godzina Akcja
9:00-10:00 Rejestracja uczestników oraz odbiór pakietów startowych
10:00-10:30 Oficjalne rozpoczęcie rajdu i krótka prezentacja celu charytatywnego
10:30-14:00 Trasa rowerowa o różnym stopniu trudności, dostosowana do umiejętności uczestników (zawierać będzie przystanki w wyznaczonych punktach wypoczynkowych)
14:00-15:00 Powrót do miejsca startu oraz poczęstunek regeneracyjny dla uczestników
15:00-15:30 Podsumowanie rajdu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
15:30-16:00 Oficjalne zakończenie wydarzenia i podziękowania dla wszystkich za udział i wsparcie
Dołączcie do naszego rajdu rowerowego i przekonajcie się, jak wiele radości i satysfakcji można czerpać z aktywności fizycznej, jednocześnie pomagając innym. Niezależnie od poziomu doświadczenia rowerowego, znajdziecie odpowiednią trasę dla siebie. Niezapomniane widoki, sportowa rywalizacja i dobra atmosfera czekają na Was! Zapraszamy do zarejestrowania się i dołączenia do naszego rajdu rowerowego. Wspólnie możemy uczynić różnicę i wesprzeć potrzebujących. Zapewniamy Wam, że będzie to nie tylko wyjątkowe wyzwanie sportowe, ale również okazja do spotkania nowych przyjaciół i budowania silnych więzi społecznych. Wspólnie działajmy dla dobrej sprawy!

Polecane: