Edukacyjna akcja dla uczniów szkół podstawowych

Redakcja

31 marca, 2024
Szanowni Rodzice i Uczniowie! Z przyjemnością zapraszamy Was na niezapomniane przygody w Parku Krajobrazowym, podczas wyjątkowego wydarzenia „Eko-Skrzat”. To jednodniowy wyjazd dedykowany uczniom szkół podstawowych, w którym uczestnictwo jest gwarancją nie tylko świetnej zabawy, ale także wiedzy na temat ochrony środowiska i dziedzictwa przyrodniczego województwa. Podczas naszego wyjazdu do Parku Krajobrazowego, będziemy mieli przyjemność odkrywać uroki przyrody w towarzystwie wykwalifikowanego przewodnika. Wyjazd zapewni nam wygodny transport, który zawiezie nas do parku i odwiezie z powrotem do szkoły.
Czas Akcja
8:30 – 9:00 Zbiórka uczniów przed szkołą i odjazd autokarem w kierunku Parku Krajobrazowego.
9:30 – 10:00 Przyjazd do Parku Krajobrazowego i powitanie przez naszego przewodnika.
10:00 – 12:00 Zwiedzanie parku w towarzystwie przewodnika, który opowie nam o unikalnych walorach przyrodniczych tego miejsca.
12:00 – 13:00 Przerwa na poczęstunek kuchni polowej, który dostarczy energii i niezapomnianych smaków dla dzieci i opiekunów.
13:00 – 15:00 Zajęcia edukacyjne i zabawy z profesjonalnymi animatorami, skupiające się na tematyce pro-ekologicznej i dziedzictwie przyrodniczym regionu.
15:00 – 15:30 Wręczenie nagród uczestnikom konkursów i podsumowanie wydarzenia.
15:30 – 16:00 Powrót autokarem do szkoły z pięknymi wspomnieniami i nową wiedzą.
Podczas naszego wyjazdu czeka nas wiele konkursów z ciekawymi nagrodami, które sprawią, że każdy z uczestników będzie mógł wykazać swoją wiedzę i zdolności. Przez cały czas naszego pobytu w Parku Krajobrazowym będziemy otoczeni profesjonalnymi animatorami, którzy zapewnią nam niezapomnianą zabawę i edukację. Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To doskonała okazja, aby lepiej poznać nasze piękne środowisko, zwiększyć naszą wiedzę ekologiczną oraz spędzić czas wśród rówieśników w przyjaznej atmosferze. Zgłoszenia uczestnictwa prosimy dokonywać w sekretariacie szkoły do dnia 15 maja. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłaszania się. Niech „Eko-Skrzat w Parku Krajobrazowym” stanie się dla nas wszystkich niezapomnianym doświadczeniem, które zapewni nam wspaniałe wspomnienia i wiedzę na długie lata!

Polecane: